Системи очищення води
Контакти
+38 (096) 125-49-66

Ви є тут

УТРАФІЛЬТРАЦІЙНА СИСТЕМА ПО ВИГІДНІЙ ЦІНІ!

Понеділок, Лютий 22, 2016
Тільки з 22 лютого по 31 березня 2016 року компанія RAIFIL пропонує ультрафільтраційну систему QM-95 за спеціальною акційною ціною.  Чому вам варто вибрати QM-95?
 
1. QM-95 володіє 5 стадіями очищення води, головною з яких є ультрафільтрація. Ультрафільтрація - процес очищення води, за своєю природою займає проміжне положення між зворотним осмосом і мікрофільтрацією. Через пори мембрани водоочищувача Raifil QM-95 розміром від 0,1 до 0,01 мікрон, не може пройти більшість шкідливих речовин, включаючи бактерії і віруси, при цьому в воді залишаються корисні мінерали.
 
2. При виробництві мембрани використовується полисульфон високої якості, а рівномірне розташування пор дозволяє не тільки поліпшити якість очищення, але також збільшує термін служби мембрани в 2 рази в порівнянні з іншими мембранами. Всі мембрани проходять лазерний тест на якість збірки і цілісність волокна.
 
3. Система максимально компактна! Заощаджує не тільки сімейний бюджет, а й місце у вашій квартирі.
 
4. Система проста в обслуговуванні, а технологія швидкоз'ємних картриджів максимально спрощує заміну фільтруючих елементів. QM-95 оснащена функцією автоматичного блокування подачі води при заміні фільтруючих елементів.
 
5. Максимальний захист від протікання забезпечена двома кільцями ущільнювачів.
 
6. І головне - QM-95 не змінює мінеральний склад води. Насолоджуйтесь смачною водою вже сьогодні!
 
Умови акційної пропозиції і більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном +38 (044) 383-22-06 / 09.