Системи очищення води
Контакти
+38 (096) 125-49-66

Ви є тут

Про компанію

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ RAIFIL УКРАЇНА

Місія компанії Raifil полягає в поліпшенні екологічного середовища проживання українського народу, шляхом поставки в Україну передового і безпечного обладнання для якісного очищення води від всіх видів забруднень і для різних потреб.

Ми гарантуємо наявність запасних частин і витратних матеріалів, консультаційну підтримку, своєчасний гостинний сервіс по всій території України.

Наша компанія пропонує виключно екологічно чисті, економічно вигідні, надійні і безпечні рішення в області очищення води.

Ми - команда ініціативних, сумлінних і доброзичливих професіоналів, які об'єдналися для найкращого задоволення потреб українців в чистій воді. Відношення між співробітниками, а також з партнерами компанії будуються на основі взаємоповаги, доброзичливості та щирої турботи.

З повагою, команда Raifil України

 

ПРО КОМПАНІЮ RAIFIL

Raifil - одна з провідних компаній з продажу систем з очищення води. Це стало можливим завдяки довгостроковому співробітництву з світовим виробником систем з очищення води компанією CCK, продукцію якої просуває на українському ринку південнокорейський бренд Raifil.

Вже більше 10 років водоочисні технології Raifil активно використовуються в країнах Європи та Азії. Десятки тисяч українських сімей повірили південнокорейського бренду Raifil і ось вже майже десятиліття насолоджуються смачною і чистою питною водою.

Якість властиве всьому, що пов'язано з Південною Кореєю, стало не просто декларацією про наміри, а справжньою філософією бренду. Продукція компанії повністю відповідає санітарно-епідеміологічним нормам України, а також пройшла процедуру оцінки директив і стандартів Європейського союзу. Фахівці Raifil стежать за всіма процесами виробництва на заводах CCK

Інженери CCK не тільки збирають пристрої для фільтрації, але самі створюють їх, втілюючи в життя унікальні розробки. У 2008 році компанія CCK пройшла процедуру відповідності системи якості менеджменту ISO 9001: 2008, а також має сертифікат Underwriters Laboratories Inc., який підтверджує, що матеріали, обладнання та запасні частини протестовані лабораторією та є безпечними для здоров'я споживачів. Компанія входить до складу міжнародної організації із захисту здоров'я людини NSF і в асоціацію якості води WQA. Небагато гравців на українському ринку систем з очищення води можуть пишатися такою великою кількістю проходження тестування та сертифікації, як продукція компанії Raifil.

Фільтри для води під брендом Raifil здатні задовольнити різні вимоги, не залежно від умов експлуатації. Сьогодні компанія пропонує побутові фільтри для квартир, будинків і котеджів; офісні очисні системи; пом'якшувачі води; промислові очисні пристрої; картриджі та комплектуючі.

Багаторічний досвід роботи та новітні технології в області водопідготовки дозволяють професіоналам Raifil продавати в Україні сучасні, безпечні та зручні для споживача системи очищення води. Безпека, зручність і якість - невід'ємні супутники успіху компанії Raifil, що дозволяє їй займати лідируючі позиції на ринку з водоочищення.
Вибираючи Raifil - ви вибираєте здоров'я!

 

ОСНОВИ УСПІХУ БРЕНДА RAIFIL

1. БЕЗПЕКА.

З багаторічного досвіду з водоочищення відомо, як важливо дотримуватися герметичність з'єднань, що піддаються підвищеному зносу, що виникає в процесі заміни картриджів. Тому корпусу систем та фітинги забезпечені подвійними кільцями ущільнювачів, що служить додатковим заходом безпеки.

2. ЗРУЧНІСТЬ.

Для зручності споживача побутових систем все фітинги, кран і адаптер забезпечені швидкознімними сполуками, що значно спрощує і прискорює процес встановлення та обслуговування системи. Це дозволяє впоратися із завданням установки навіть людині, яка вперше зіткнулася з подібним обладнанням.

3. ЯКІСТЬ.

У своїх системах ми використовуємо комплектуючі тільки від загальновизнаних світових лідерів.

Наша компанія завжди відкрита для діалогу і готова відповісти на всі ваші запитання. Сподіваємося, наші клієнти зможуть гідно оцінити якість сервісу компанії Raifil.

Президент компанії Raifil пан Ю Дан Су