Системи очищення води
Контакти
+38 (096) 125-49-66

Ви є тут

Сертифікати якості

Продукція Raifil сертифікована Європейським союзом і США, а також відповідає санітарно-гігієнічним стандартам України. Якість і безпека підтверджена такими міжнародними організаціями, як NSF, WQA, UL Inc. Обладнання та комплектуючі марковані знаками ГОСТ і CE, а якість менеджменту підтверджено стандартом ISO 9001: 2008.


  Що таке NSF?

NSF - міжнародна некомерційна організація, яка прагне захистити здоров'я людини, сертифікуючи і створюючи міжнародні стандарти якості для харчових продуктів і засобів очищення води.


Що таке WQA?

WQA (асоціація якості води) - міжнародна некомерційна організація торгівлі, яка представляє побутову, комерційну і промислову індустрію водоочищення. WQA підтримує тісні зв'язки з іншими організаціями з водоочищення води, щоб якомога краще відповідати потребам користувачів і представників промисловості. WQA є ресурсом і джерелом інформації для користувачів, голосом для індустрії, учителем для професіоналів, лабораторією для досліджень і комунікатором для громадськості.


Що таке ГОСТ?

ГОСТ - серія технологічних стандартів, які приймаються Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР). ГОСТ має силу в наступних країнах: Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Казахстан, Киргизія, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Грузія і Туркменія.


Маркіровка СЕ

Особливий знак, який наносять на продукцію, і який засвідчує, що продукція відповідає основним вимогам директив  і стандартів Європейського Союзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Маркування СЕ вказує на те, що продукція не є шкідливою для здоров'я його споживачів, також нешкідливою для навколишнього середовища.


Сертифікат UL

Організація Underwriters Laboratories Inc. підтверджує, що матеріали, обладнання та запасні частини протестовані лабораторією та є безпечними для здоров'я споживачів. Електричні компоненти продукції RAIFIL пройшли всі тести на безпеку і мають сертифікати CE і UL.


ISO

Міжнародна організація по стандартизації ISO найбільший в світі розробник стандартів. ISO 9001: 2008 підтверджує відповідність системи якості менеджменту. Компанія  отримала ISO 9001: 2008.