Системи очищення води
Контакти
+38 (096) 125-49-66

Ви є тут

Співпраця

Компанія Raifil входить до числа лідерів з продажу систем з очищення води. За роки роботи в Україні вдалося налагодити довгострокові ділові відносини з багатьма гравцями на ринку водоочисних технологій.

Сьогодні південнокорейський бренд Raifil уособлює стабільність, успіх і прибуток. Саме ці якості так цінуються на батьківщині бренду в Південній Кореї, і безперечно повинні бути притаманні сучасному бізнесу в нашій країні.

«Необхідно бігти щодуху, аби тільки залишитися на тому ж місці, якщо ж хочеш потрапити в інше місце, тоді потрібно бігти, щонайменше, удвічі швидше», - писав колись Льюїс Керрол. Фраза відмінно відображає українські бізнес реалії, і менеджмент Raifil розуміє, постійний рух вперед і пошук нових ідей - запорука динамічного розвитку.

Багато українських підприємців повірили бренду Raifil і успішно побудували свій бізнес разом з нами. Почавши одного разу співпрацювати з компанією Raifil і безпосередньо з її генеральним директором Ігорем Кімом, ви назавжди отримаєте стабільного партнера і надійного друга.

НАША ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ - ЦЕ КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ.

Ми постійно думаємо про те, як рости нам і нашим партнерам, пропонуючи кращі рішення для бізнесу.

НАШІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ:

  • Ми відкриті і чесні з нашими клієнтами.
  • Ми завжди прислухаємося до вашої думки і впроваджуємо в свої бізнес процеси ваші найкращі ініціативи.
  • Ми прагнемо до досягнення найкращих результатів усіх, хто колись пов'язав свій бізнес і своє життя з брендом Raifil.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО співпрацювати з нами:

  • Ми пропонуємо продукт високої якості, про що свідчать міжнародні сертифікати і численні позитивні відгуки від клієнтів і партнерів по всьому світу.
  • Ми створили відмінне співвідношення в тандемі «ціна-якість» і пишаємося нашою гнучкою ціновою політикою.
  • Ми змогли налагодити безперебійні поставки фільтрів і комплектуючих з Південної Кореї, тому наша складська програма передбачає наявність достатніх запасів продукції.
  • Ми гарантуємо вигідні умови для наших дилерів в регіонах, а також безперебійну доставку товару в будь-який куточок України в найкоротші терміни і в зручний для вас час.
  • Ми робимо життя кожного українця краще, впроваджуючи високотехнологічне водоочисне обладнання та популяризуючи здоровий спосіб споживання води.

Якщо ви хочете почати свою справу на ринку водоочисних технологій або розширити свій асортимент фільтрами або пурифайер Raifil, то обов'язково зв'яжіться з нашим представником. Ми зробимо все, щоб ви стали успішними!