Системи очищення води
Контакти
+38 (096) 125-49-66

Ви є тут

БІЛЬШ 3О КРАЇН ВЖЕ ДО 2040 РОЦІ ВІДЧУВАЮТЬ НА СОБІ ГОСТРИЙ ДЕФІЦИТ ВОДИ


Інститут світових ресурсів опублікував дослідження впливу змін клімату і виснаження запасів води, придатної для пиття. Висновки вчених шокують! Вже в 2040 року більшість держав світу зіштовхнуться з проблемою гострої нестачи води.

Найбільш вразливим регіоном буде Близький Схід. Чотирнадцять з 33 країн, швидше за все, постраждають від дефіциту води в регіоні, проблема стане найбільш серйозною для дев'яти з них: Бахрейну, Кувейту, Палестини, Катару, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ізраїлю, Саудівської Аравії, Оману та Лівану.

Дослідники обробили дані з 167 держав і всіх регіонів планети. Також були створені кілька моделей можливих кліматичних і соціоекономічних змін.

Країни з великими економіками теж будуть відчувати брак води. У першу чергу це США, Китай та Індія, які вже сьогодні відчувають на собі недолік водних ресурсів.

Директор проекту Бетсі Отто підкреслює, що всі ці країни можуть вжити заходів, щоб зменшити ризик, пов'язаний з неправильним розпорядженням водними ресурсами. Це і є гарна новина для всіх, а також орієнтир з водокористування на найближчі десятиліття.